• z.polkowski@ujw.pl

Narzędzia IT w e-biznesie

Narzędzia IT w e-biznesie

Ten dokument stanowi wprowadzenie pojęcia narzędzi i technologii używanych w przypadku e-biznesu oraz handlu internetowego. Omawia on przede wszystkim problematykę dotyczącą tego, jakie narzędzia w jakich chwilach należy wykorzystać. Rynek internetowy, a także cały rynek e-biznesu jest rynkiem bardzo dynamicznie zmieniającym się, w efekcie artykuł przedstawia proces identyfikacji procesów zachodzących w e-biznesie, a także bardziej skomplikowane procesy wewnętrzne jakie dotyczą działania poszczególnych firm.

Przedostatni dział skupia się na doborze odpowiednich narzędzi podczas korzystania z e-biznesu i handlu elektronicznego. Uwzględniony został także czynnik dostawcy usług internetowych, który w większości wypadków stanowi twór niezależny od przedsiębiorcy, niemniej tylko jednostronnie – przedsiębiorca i owszem, jest od niego zależny.

Artykuł (PDF):

Narzędzia IT w ebiznesie

Artykuł (DOCX):

Narzędzia IT w ebiznesie

Poster (PDF):

Narzędzia IT w biznesie-poster

administrator
administrator

1 Comment so far

HostingPosted on  5:54 am - kwi 10, 2017

Rosnace oczekiwania klientow, silna konkurencja oraz szybko zmieniajace sie warunki rynkowe to czynniki zewnetrzne, na ktore organizacje nie maja wplywu. Jedyne co moga zrobic to przygotowac sie do walki o najlepsza pozycje na rynku i uzbroic sie w odpowiednie narzedzia IT automatyzujace i uspojniajace komunikacje wewnatrz i na zewnatrz organizacji.

Leave a Comment